Sieviešu atsauksmes pēc semināriem un treniņiem

Lai arī pasaule mums visdažādākajos veidos uzmācas ar seksualitāti un erotiku, šī tēma ir un paliek intīma un jutīga, tapēc, lūdzu, izpratni, ka atsauksmes ir anonīmas, bet zem katras slēpjas patiess sevis un savas sievišķības atklāsmes stāsts. 

***

PĒC ONLINE SEMINĀRA AUGLĪBAS KONTROLE.
Zināšanas ir arī ierocis. Ja man ir zināšanas, tad es vairs neesmu sev ienaidniece. Es tagad zinu savas vājās un savas stiprās vietas, kā arī laikus, kad var un kad nevar. Mani cikli parasti ir ļoti smuki, bet apmēram vienreiz trīs mēnešos man ir cikls, kas neiekļaujas nekādos rāmjos. Esmu pamanījusi, ka tieš šajos ciklos man ir bijis stress un arī mērīšana ir bijusi ļoti nekārtīga. Šīs zināšanas palīdz man saprast, cik ļoti hormonu spēle reaģē uz to, ka es dzīvoju un kāds ir mans dienas ritms. Un man vairs nav jāuzdod jautājumus kaut kādiem svešiem speciālistiem, kas ar mani notiek, mans cikls man pastāsta par mani visu. Viss ir skaidri redzams manā cikla lapā. Es caur šo kursu esmu saņēmusi instrumentus, kā sevi mainīt. Protams, es nevaru tagad pavēlēt savam ķermenim - tagad es ražošu vai neražošu estrogēnu vai progestaronu, bet ar savu uzvedību, es varu ietekmēt šo procesu lielāku līdzsvaru.
Ar savu līdzšinējo pieredzi sava cikla vērošanā es redzu tikai plusus.

***

PĒC ONLINE SEMINĀRA AUGLĪBAS KONTROLE.
Sevis iepazīšana. Līdz šī kursa apgūšanai man bija tikai vāja nojausma par savu ciklu. Sievietes dzīvē apgūt šīs zināšanas ir ļoti svarīgi, tās ignorēt būtu tāpat, kā ignorēt, ka vīrieši atšķiras no sievietēm. Šīs zināšanas man palīdz izprast savas garastāvokļa maiņas, es tagad varu prognozēt uz priekšu, āaaa, šitajās dienās man būs dziļi jāelpo un jācenšas saglabāt mieru.

Šīs zināšanas dod man arī izpratni par savu seksuālitāti un libido. Un pats galvenais ir tas, ka esmu uzzinājusi, ka divas trešdaļas mēneša mēs ar vīru varam mīlēties bez prezervatīva un bez bailēm no  palikšanas stāvoklī ļauties spontājam seksam jebkur.

***

PĒC ONLINE SEMINĀRA AUGLĪBAS KONTROLE. Esmu atradusi fantastisku veidu, kā izsargāties no neplānotas grūtniecības visdabiskākajā un ķermenim saudzīgākaja veidā. Esmu iepazinusi un izpratusi norises savā ķermenī, uzzinājusi ļoti daudz jaunas informācijas par dzemdi, ovulāciju, auglīgo un neauglīgo laiku, un tādējādi atbrīvojusies no maldiem, nepamatota stresa un ieguvusi iespēju brīvi baudīt tuvību ar savu vīrieti.

***

Liels, mīļš un sirsnīgs paldies par vakardienas tikšanos. Kaut ko tik dziedinošu es vēl nebiju piedzīvojusi nevienā nometnē, seminārā, pie neviena speciālista. Tik labi ir saprast, ka ar mani viss ir labi, tik fantastiski dzirdēt atbildes uz jautājumiem, kuri tik ilgi lika justies pilnīgi jocīgai, jo tik tilgi tika saņemtas atbildes - jo tā vienkārši ir. Ko Tu vari ņemties? Tu esi jocīga utt.

Šorīt izpildīju savu mazo kompleksiņu nabiņas ievilkšanai stāvus un kaķītī. Pirmo reizi 3 gadu laikā es sadraudzējos ar savu superīgo, manu fantastisko puiku iznēsājušo puncīti un es apsolīju, ka es par viņu parūpēšos :). 

***

Paldies vēlreiz par tiešām vērtīgo un dzīvē noderīgo informāciju un vingrojumiem

***

Jūtu, ka liels solis ir tas vien, ka šī tēma ir aktualizēta manā apziņā. Tā tiešām ir kā "pamošanās". Esmu pati priecīga un vīrs priecīgs. :))  Ir radusies arī tāda kā azartiska vēlme izjust vairāk, izjust kaut ko jaunu. Ir sajūta, ka esmu tikai attīstības sākumposmā, bet ir vēlme doties tālāk!

***

Iespaidi mani pārsteidz - ja līdz šim uzskatīju, ka maksts ir mana "apakšīrniece" , kuru mīlu par prieciņiem, ko viņa spēj sagādāt, tagad, nostiprinoties muskulatūrai, saprotu, cik liela var būt mana ietekme, ar izpratni to izmantojot.

Vispār šīs kustības, impulsi ir tik dabiski un klātesoši.

Vēl mani ļoti pārsteidz tas, ka aktivizējas arī beznosacījuma mīlestība un iecietība, tā, kas skar visus apkārtējos, ne tikai savējos. Un tad komplimenti - Jūs esat tik skaista! Jūs esat tik laba! - iegūst pilnīgi citu dimensiju.

Paldies par zināšanām par tik dabiskām un reizē dievišķām lietām mūsdienu pasaulē, kur visi tik kāri mācīt un iemācīties ārišķīgas manipulācijas!

***

Esmu priecīga un ļoti pateicīga par šo informāciju un arī par tik pieņemamo un saprotamo pasniegšanas veidu! Pirms pieteikšanās biju satraukta par to kā jutīšos šādas tēmas apspriešanā starp svešiem cilvēkiem, bet atmosfēra ir pārsteidzoši brīva!

Iegūstu daudz sev ļoti svarīgu un var teikt, visu mūžu šķietami iztrūkstošu informāciju. Kā arī iegūstu it kā jau zināmo faktu paskaidrojumus un izpratni par to "kapēc"? Piemēram man ļoti vērtīga bija iegurņa fiziskā maketa izpēte un apzināšanās, kad reāli pa īstam sapratu "kapēc dzemdībās neiesaka gulēt uz muguras"!

Uzskatu, ka šo lekciju tēma mūsu valstī būtu obligāta skolas mācību viela!

***

Manuprāt šie treniņi ir spēju attīstīšana pieslēgties pie enerģijas (spēcīgas un neitrālas, un to var izmantot jebkam - seksam, dejai, darbam, mākslai...utt...) ... domāju, ka kokaīna bizness bankrotētu, ja cilvēki zinātu, izkoptu un izmantotu šādu dabisku enerģijas ieguves veidu.

***

Paldies par jauko semināru! Ceļš uz dziļāku sevis mīlēšanu ir aizraujošs!

Lai gan agrāk es zināju par šiem muskuļiem un šķiet, ka macēju apzināti sasprindzināt, tomēr "pa īstam" mūsu (prāta un IPM muskuļu) attiecības tagad tikai sākas. Toties maksts augšējās daļas jūtīgums man ir kas jauns, paldies Tev, ka paskaidroji par trenažiera nepieciešamību. Es kā taupīgs cilvēks sākumā domāju, ka iztikšu bez tā, taču tagad priecājos par iegādi:) !

***

Paldies šobrīd šķiet tāds ļoti tukšs un nepilnīgs vārds. Un tomēr, - sirds dziļš paldies par šo ceļu, par acu atvēršanu, par iedoto prasmi apzināties sevi savā ķermenī, par tik ļoti izjusto sievišķo pasauli! Pilnīgi noteikti būs citādi un ceru, ka vairs nebūs nekad tā, kā bija pirms šīm zināšanām. Ceru, ka nezudīs arī vēlme turpināt šo sievišķības pilno ceļu. Un noteikti zinu, ka tiksimies vēl :)

***

Esmu ļoti priecīga, ka man radās iespēja par šo semināru vispār uzzināt. Nevienu mirkli nenožēloju, ka semināru apmeklēju, jo ieguvu ļoti svarīgu informāciju sev par savu ķermeni, ko iepriekš neizpratu, pat neaizdomājos par to tādā līmenī.

Seminārs man ļāva uzzināt vairāk par sevi kā par sievieti, iepazīt labāk savu ķermeni, sajust to. Pati jau pēc pirmajiem treniņiem jutu, kā vingrošana uzlabo manu pašsajūtu, ceļ manu sievišķību un šķiet, ka sakārto arī domāšanu. Man pašai ir sajūta, ka esmu kļuvusi nosvērtāka un harmoniskāka.

Ļoti patika, kā Jana māk šo informāciju pasniegt vienkāršā un saprotamā veidā, nevienu mirkli neradot neērtu brīdi, ņemot vērā, ka tēma ir ļoti intīma, par ko es neesmu radusi runāt pat ar draudzenēm. Harizmātiska un ļoti pozitīva sieviete, kas ar tik pat lielu pozitīvismu un iedvesmu savas zināšanas spēj nodot tālāk citām sievietēm.

***

Mans lielākais prieks - jau pēc 2 nedēļu treniņiem beidzās asiņošana hemoroīdiem, kas bija aptuveni 5 gadus ... :).

***

Esmu ari bijusi pie Jums uz semināriem. Savā ziņā pateicoties cītīgiem treniņiem, rudenī paliku stāvoklī un nu esmu ceturtajā mēnesī ar dvīņiem.

***

Vēlos Jums vēlreiz pateikt lielu lielu PALDIES par šīm divām dienām!!!

Tas lielākais paldies laikam ir pirmkārt par to, kas emocionāli ar mani ir noticis. Man ir grūti to izskaidrot vārdos, bet ir nākušas pilnīgi jaunas atziņas, atklāsmes par sevi, savu sievišķību un savu seksualitāti. Kaut kāds pilnīgi jauns redzējums. Lai gan šoreiz pat vēl nedarbojos ar trenažieri, iespējams, kaut kādus vecus emocionālus pārdzīvojumus tas manī ir pacēlis. Kas ir smagi, bet labi. Lai tīrās ārā :)

***

Vēlreiz sirsnīgs paldies par saturīgo un vērtīgo, ko dāvājāt mums, meitenēm!

Ja pirms iešanas uz nodarbībām biju vēl neziņā, vai tas ir tieši tas kas šobrīd man ir visvajadzīgākais, tad droši varu teikt, ka noteikti un ne tikai šajā brīdī, bet savas turpmākās nākotnes vārdā. Šodien pat nejauši  uzdūros vienam vebināram, kurā vēlreiz tika apstiprināta tā svarigā nozīme sieviets dzīvē - , ka vingrinājumi muskulatūras nostiprināšanai ir ne tikai savas un partnera labsajūtas radīšanai un nevis tāpēc, lai būtu seksa dieviete, taču tāpēc, lai tu esi vesela un tu pati pārvaldi savu ķermeni, nevis tu dabū pakārtot savu dzīvi tam, ko dara tavs ķermenis, par piemēru minot sieviešu urīna nesaturēšanu vecumdienās, kas ir par iemeslu nonākšanai pansionātos. 

***

Sākumā liels paldies par vakardienas atklājumiem un sevis izzināšanu :)
Man pēc vakardienas prakses protams ķermenis un prāts mēģina tagad saprast kas un kā, bet pirmie simptomi ir miegainība un bezspēks (tād iekšējais miers var teikt :)) .. 

***

Paldies, viss ok, cenšos veltīt laiku treniņiem, ar katru reizi labāk izjūtu procesu un sajūtas labas:)

***

Man ļoti patīk jaunais trenažieris, es cenšos vingrot cik iespējams bieži - tas gan nav pilnīgi katrs vakars, bet tomēr.
Iegurņa pamatnes muskulatūras darbību atšķirt varu, kamera ārā neslīd.

***

Kopš Vumfit I nodarbības nu jau pagājuši gandrīz 2 mēneši - esam gan trenējušās, gan sākušas apjaust TOS muskuļus - PALDIES Tev, ka atklāji mums šo pasauli! :)

***

Esmu pateicīga, ka Jūs mums jau šajā dzīvē ļaujat piedzīvot debesis, saprast, cik viegli būt laimīgām!
Lai Jums izdodas viss! 
Pateicībā par Jūsu dzīves skolu un pietāti tik svarīgām lietām!

***

Paldies Tev par to, ko tu dari, jo izmantojot tās zināšanas, ko mums dod, ir arī mainījušās manas sajūtas. Jūtos daudz sievišķīgāk un kutekliskāk... sajūta, ka iestājies mans medusmēnesis:)))

***

Esmu apmeklējusi Jūsu lekciju gan Sieviešu nometnē gan arī biju uz VUMFIT I intensīvo semināru, kā arī manā īpašumā atrodas brīnums - trenažieris. Gribēju tik teikt, ka pirmais rezultāts pēc 3x vingrošanas ir - pirmo reizi pēc 4 gadiem man ir noregulējušās mēnešreizes. Līdz šim 'ķēpājās' 5 dienas iepriekš, nu viss kārtīgi sākās vienā dienā, par ko esmu bezgala priecīga. Paldies :)

***

Treniņš bija mazliet mulsinošs priekš manis un skaists no sevis izzināšanas. Vingrināšanās mani uzbudināja. Un vakarā sekss bija savādāks - pirmo reizi sajutu viņu visu, visā augumā. Likās viņš nē maziņš nē, bet tā kā šaurs. Izmēģināju – seksa laika iekāpt šaurās biksēs – un viņam patika. Izmēģijāju – atslābināt – žokli – un es biju 7debesīs. 

Trenažieris – man būtu vajadzīgs, jo es gribētu tikt vaļā no aizvainojumiem… un šaut bummbas. 

***

Paldies liels. Un LIELS paldies par vakardienu!!! Man laikam bija tas pozitīvais gadījums - staigāju kādu metru virs zemes apgarota :) Super! Tagad galvenais nepārforsēt:) 

***

Nupat konstatēju, ka menstruāciju ilgums jau otro mēnesi ir samazinājies no 5 dienām uz 3. Ceru, ka šis process būs tikpat īss arī turpmāk :) Nezinu, cik ļoti tas ir saistīts ar šo, bet organisms neprasa kafiju vairs. Izdalījumi ir bijuši visu laiku top problēma un dažkārt ir bijis pat tā, ka nevienas pretsēnīšu zāles nelīdz. Nu šis vairs nav aktuāli. Interesanti pavērot pašai savu organismu pārmaiņās :) 

***

Paldies par vakardienas nodarbību! Braucu mājās ar piesarkušiem vaigiem un atbraucu mājās ar vēl lielāku, vārdos neizsakāmāku mīļumu un maigumu pret savu mīļoto, kāds bija līdz šim! Nē, mēs vakar nenodevāmies vētrainam seksam, kad bērni gulēja, bet visu vakaru un nakti izbaudījām neizsakāmu maigumu un mieru! Tā bija saruna bez vārdiem-gara saruna bez vārdiem, kurā mēs pat ķiķinājām un skaļi smējāmies!  Šodien netrenējos, bet rīt ķeršos klāt manam jaunajam trenažierim! 

***

Vīrs gan pagaidām neko būtiski nav teicis, taču nevaru vārdos pateikt, bet kaut kas pozitīvā ziņā viņa attieksmē ir mainījies:) taču manas sajūtas mīlejoties ir kļuvušas daudz spēcīgākas:) 

***

Ļoti liels paldies par Jūsu semināru, man tiešām ļoti patika un lika pilnīgi citādi paskatīties uz daudz ko. Īstenībā katru Jūsu vārdu uztvēru kā ļoti sen gaidītas zināšanas un esmu no sirds Jums pateicīga, ka runājāt ar mums par šīm tēmām. Pirmo reizi es dzirdēju, ka par seksu var runāt tik skaisti, mīļi un tai pašā laikā tik vienkārši un saprotami. Paldies Jums.

***

Man vēl šobrīd acis mirdz, atceroties Jūsu stāstījumu un pieredzi,un galvenais Jūsu attieksmi pret mums un pasauli kopumā!
Mīļš paldies!
Lai Mīlestība pavada Jūs it visā ko esat nolēmusi uzsākt un īstenot!

***

Gribēju Jums pateikt lielu paldies par vakardienas semināru!!! Tēma, kuru Jūs pasniedzāt manuprat ir ļoti būtiska katras sievietes dzīvē. Arī manējā. Paldies Jums par veidu kā Jūs šo lekciju veidojāt un par Jūsu drosmi un atklāsmi. Uz semināru biju ar 2 draudzenēm, pēc tam vel devamies apspriest semināra dzirdēto. Tas ko pamanījam uzreiz, ka kautrējamies lietot vārdu maksts, starpene, vagīna, lai gan no vakardienas jāsāk dzīvot ar apziņu, ka tā ir katras no mums labāka draudzene! :)

***

Kad pirmo reizi biju uz Janas nodarbību un noklausījos ar kādu pietāti, jūtību un smalkumu viņa runā par sievietes reproduktīvajiem orgāniem, man bija sajūta, ka esmu iznākusi no tumsas (no tumsonības) un caur dievišķu gaismu paskatījusies uz mūsu sakrālo būtību. Uz mūsu auglību. Uz mūsu fizisko sievišķo veselību pilnīgi citām acīm. Man sen nebija bijis tā, ka „ir burtiski skaļā balsī visiem jāstāsta to, ko esi uzzinājis”. Man tiešām likās, ka man gandrīz vai jāiet katrai sievietei klāt uz ielas un jāpastāsta par Janu, par sievišķo veselību un to, ka mēs pašas saviem spēkiem varam šo jomu savā dzīvē sakārtot, uzlabot un galu galā būt veselas un laimīgas. Jana mums stāstīs par sievietes intīmās muskulatūras trenēšanu, jo izrādās tikai tādēļ, ka šie mūsu muskuļi netiek „darbināti”, tie neapasiņojas, tie paliek „vaļīgi un nošļukuši”, mūsu pirmās čakras vairs nedarbojas vai arī darbojas slinki. Enerģētiski tas, protams, saistīts ar mūsu sievišķību, attiecībām pārī un ģimenē, bet fiziski tas ir saistīts gan ar seksualitāti un mūsu seksuālo enerģiju, gan arī ar dažādiem veselības traucējumiem (noslīdējumiem, nesaturēšanām utt.). Un es patiešām zinu ļoti daudz sieviešu, kas burtiski ikdienā ciešs no šādām neērtībām (lai neteiktu slimībām). Jana ir ļoti īpaša. Jo runāt par tik stereotipiem aizēnotu tēmu lielākas auditorijas priekšā, tur, protams, ir jābūt īpašai sagatavotībai, enerģijai un talantam, lai ko tādu izdarītu tik dabiski vienkārši, ka nav ne prastuma, ne neērtības sajūtas. It tikai milzīgs atklāsmes brīnums un laime, ka var ko tādu uzzināt un savā dzīvē ieviest.

***

Kazahstāna, Astana, ginekoloģe Guļbana Kusainova:

Dārgās sievietes! Es vēlos šo rakstu veltīt visām jums tikai ar vienu mērķi - lai jūs saprastu, cik ļoti sievietēm nepieciešams intīmo muskuļu treniņš. Esmu ginekoloģe un 12 gadus strādāju slimnīcas dzemdību nodaļā. Un šajā vietā vēlos izteikt milzīgu pateicību brīnišķīgai sievietei un ģēnijam - Krievijas Vumbuilding federācijas prezidentei Olgai Ņikitinai, kas savu dzīvi veltījusi mums - sievietēm, lai mēs visas neatkarīgi no vecuma un izcelsmes kļūtu laimīgas un mīlētas. Pat bez mediķa izglītības viņa runā par tādām tēmām, kurām nepieskaras pat ginekologi.  Es pati daudz ko no viņas esmu macījusies un esmu pateicīga, ka spēju palīdzēt sievietēm gan garīgi, gan fiziski: palīdzēt atkopties  pēcdzemdību periodā, izārstēt dažādas ginekoloģiskas saslimšanas, uzbūvēt harmoniskas partnerattiecības un kļūt laimīgai un mīlētai sievietei, kā arī paildzināt savu jaunību un uzturēt sievišķību.

Mūsu dzīve sākas ar mūsu dzimšanu, un mēs dzīves laika izejam cauri dažādiem posmiem: bērnībai, jaunībai, briedumam, vecumam un nāvei. Un kā sacījis kāds Indijas filozofs - "jaunību un briedumu var pagarināt, bet nāvei varam patraucēt".

Cilvēka ienākšana šajā pasaulē ir pats sarežģītākais periods mūsu dzīvē. Ceļojums pa šaurajiem dzemdību kanāliem uz visiem laikiem paliek cilvēka zemapziņā, jo dzemdību brīdī cilvēka bērns iziet cauri milzīgiem pārbaudījumiem. Pielāgošanās jaunajiem dzīves apstākļiem nav viegls uzdevums pat tad, ja grūtniecība un dzemdības ir noritējušas bez sarežģījumiem. Pie tam, jāņem vērā, ka organisma pielāgošanās jaunajiem apstākļiem nenotiek mierīgos apstākļos, bet tieši dzemdību stresa brīdī. Jau pirmā dzīves gadā beigās bērns izpilda diezgan sarežģītas kustības: pats ceļās kājās un stāv bez balstīšanas, staigā, turoties pie rokas, atdarina pieaugušo kustības, sāk veidot zilbes un vārdus, bet pats galvenais - sāk saprast aizliegumus un sāk izpildīt lūgumus. Un kad māte saka, ka nedrīkst čurāt un kakāt biksēs, tad mazulim jau apzināti sāk veidoties automātiska ānusa un un sfinktera kanāla muskuļu reakcija. Acīmredzot, daba paredzējusi, ka mēs paši šos muskuļus attīstam un pilnveidojam.

Piemēram Japānā mātes māca savām meitām attīstīt mazā iegurņa muskulatūru jau apmēram no 8 gadiem, bet 16 gados dāvina meitai vaginālo svilpīti. Tādējādi gatavojot viņu pirmajam dzimumsakaram, jo austrumos uzskata, ka tieši harmoniskas dzimumattiecības ir saskanīgas laulības pamatā. Un vīrieša loceklis ir nevis kaut kas pretīgs vai izvirtis, bet pirmām kārtām mīļotā cilvēka svarīgs orgāns, kuram pateicoties notiek bērniņa ieņemšana un dzimšana, un tādējādi dzimtas turpināšana.

Noteikti neviena no jums neizbrīnīsies, ja teikšu, ka daudzas meitenes viļās pirmā dzimumakta laikā. Es paskaidrošu, kāpēc: viņas cer, ka no dzimumakta saņems milzīgu baudu un apmierinājumu, bet tā vieta jaunā sieviete sastopas ar sāpēm un vilšanos. Sāpes pirmā dzimumakta laikā var novest pie vaginisma un zemapziņā sievietei var mainīties attieksme pret vīru (mīļoto cilvēku). Un šajā jautajumā nav jāvaino vīrietis, bet iemesls ir tajā, ka sievietei nav attīstīti iegurņa pamatnes muskuļi, kas nedod iespēju radīt pretestību dzimumakta frikciju laikā. Parasti sieviete paliek viena ar savu problēmu, tā kā viņai nav ar ko padalīties, nemaz nerunājot par māti, jo jaunā sieviete baidās saņemt nosodījumu, jo tas taču viņas izpratnē ir kauns - arī ginekologs ne vienmēr spēj sniegt atbilstošu psiholoģisku palīdzību. No šāda viedokļa tieši Japānas mamma visvairāk domā par meitas nākotni, apmācot viņu attīstīt sievietes intīmo muskulatūru: lai viņai nebūtu sapīgas pieredzes, uzsākot dzimumdzīvi, lai viņa intīmajās attiecībās izjustu baudu un apmierinājumu, un lai viņa dzemdētu veselus bērnus. Un lūk, katras sievietes uzdevums no dabas ir, pēc intīmo attiecību uzsākšanas - ieņemt un dzemdēt bērniņu.

Dzemdības - tas ir fizioloģisks akts, kura laikā notiek augļa izdzīšana no dzemdes, caur dzemdību kanāliem, placentu, augļūdeni. Tā kā dzemdības ir fizioloģisks process, tad sievietes uzvedība dzemdību laikā nosaka sievietes mātes instinkti un tā slikti padodas apziņas kontrolei. Šajā brīdī sievietes uzvedību nosaka psihes bezapziņa un organisma endokrīnā sistēma. Tapēc, lai dzemdības noritētu veiksmīgi, svarīgu lomu spēlē sievietes psiholoģiskais stāvoklis, viņas uzvedība un emocijas. Protams, dzemdību kontrakcijas ir vissāpīgākais periods dzemdību laikā. Dzemdētāja kā likums šajā brīdī izturas neadekvāti sāpju dēļ, bet neizprot, ka vesela bērniņa piedzimšana ir atkarīga no viņas pareizas izturēšanās dzemdību laikā. Parasti sāpes ņem virsroku un sievietei viss kļūst vienalga. Un no savas pieredzes varu teikt, ka apmēram trešā daļa dzemdētāju šajā brīdī visā vaino vīrieti. Tomēr arvien vairāk vīrieši piedalās dzemdībās, kur viņi līdzi piedzīvo savas sievas sāpes un mocības, un, cerams, nākotnē vairāk cienīs un mīlēs savas sievas. 

Tad nu mīļās sievietes, tieši Vumfit un Vumbuilding sistēmas treniņi palīdzēs jums izvairīties no sāpīgiem dzimumaktiem, no sāpju sindroma dzemdību laikā, palīdzēs dzemdēt veselus bērnus un piedzīvot dzemdības ka patīkamu notikumu.

Sieviete iet cauri ne tikai dzemdību procesam, bet viņai jāspēj arī atjaunoties pēcdzemdību periodā. Savas profesionalās darbības laikā, esmu redzējusi, kādām mocībām un ciešanām iet cauri sievietes, kurām bijuši plīsumi dzemdību laikā, kurām ir hemoroīdi, kas radušies nepareizas spiešanas laikā dzemdībās, urīnpūšļa atonija. Rezultātā šīs komplikācijas izraisa urīna un gāzu nesaturēšanu, maksts sieniņu nolaišanos, kā rezultātā rodas iekšējo dzimumorgānu noslīdēšana (izkrišana).  Paldies Dievam mums ir pieejams unikālais autonomais Ņikitinas trenažieris, kas dod iespēju atjaunoties iegurņa muskulatūrai pēcdzemdību periodā un profilaktiski izvairīties no daudziem sarežģījumiem. Šī trenažiera unikalitāte slēpjas tajā, ka muskulatūra atjaunojas dabīgā veidā, bez medikamentu lietošanas vai ķirurģiskas iejaukšanās. Labi, ja sieviete iziet pēcdzemdību rehabilitācijas kursu, bet ja nē: tad labakajā gadījumā viņu iemanto izstaipītu maksti, jo dzemdību laikā notiek muskuļu audu elastības traumēšana, un pirmais, kas pamanīs šīs izmaiņas dzimumakta laikā, būs viņas vīrs.

Vīrs pamana, ka sekss pēc dzemdībā vairs nesagādā spilgtas izjūtas un ka mainās seksa kvalitāte. Un šajā brīdī ģimene var piedzīvot pārbaudījumu - vīra sānsoli. Tomēr tieši sievietes spēkos ir saglabāt ģimeni, saglabājot un uzturot intīmās attiecības, ieviest daudzveidību intīmajās attiecībās. Un tieši šajos jautājumos sievietes labākais palīgs būs Vumfit treniņu sistēma: kas palīdzēs paaugstināt spilgtas izjūtas sev pašai un partnerim, apgūt skaistas seksa tehnikas, atmodināt savu jūtīgumu un libido, un piedzīvot vaginālos orgasmus.

Katra sieviete savas dzīves laikā piedzīvo klimaksa periodu. Tas iespējams ir pats smagākais periods sievietes dzīvē, kad spēcīgi parādās tādas ginekoloģiskas un uroloģiskas saslimšanas kā maksts sieniņu nolaišanās, dzemdes noslīdēšana, urīna nesaturēšana un citas problēmas, kas rodas kā sekas pēc sarežģījumiem dzemdību laikā, neaktīva dzīves veida, liekā svara, sēdoša dzīves veida u.c. iemesliem.

Treniņi pēc Vumfit sistēmas palīdzēs izvairīties vai novērst daudzas ginekoloģiskās sieviešu problēmas: apturēt urīna nesaturēšanu, profilaktiski novērst maksts sieniņu un dzemdes noslīdēšanu, izvairīties vai izārstēt hemoroīdus, atjaunot un uzlabot asinsriti un limfas cirkulāciju mazā iegurņa orgānos.

Daba ir paredzējusi, ka katra sieviete savā dzīvē iziet caur dažādiem posmiem un pārbaudījumiem, un vislabākais ir iziet tiem cauri iegūstot veselību, laimi un labklājību ģimenes dzīvē. Šeit noteikti var palīdzēt Vumfit (intīmā fitnesa) treniņu sistēma.

    
©SIA APGADS RADA 2016 ®    

 .