AUGLĪBAS KONTROLE -
dabīgā ģimenes plānošanas metode SENSIPLAN

Zināšanas par sievietes ciklu

Intensīva On-line apmācības programma

"Auglība ir dāvana, nevis slimība, pret kuru jācīnās.
Ar pareizām zināšanām par to, mēs varam izvēlēties,
                                     kad mēs šo dāvanu izsaiņojam un lietojam."                                       (Doroteja Struka, ginekoloģe)


Kam paredzēts seminārs? -
Pāriem un sievietēm, kuri vēlas izmantot cikla gudrību, lai izsargātos no grūtniecības un: 

 • vēlas iepazīt un izprast dabīgās norises savā ķermenī;
 • vēlas iemācīties dabīgu izsargāšanās metodi, kas nerada nelabvēlīgas blaknes sievietes ķermenī un nenomāc dabīgos procesus;
 • vēlas nevis cīnīties pret auglību, bet izprast, pieņemt un sadraudzēties ar to;
 • vēlas izbaudīt tuvību bez patstāvīgām bailēm un stresa, nenodarot pāri savai veselībai;
 • lieto auglības aplikācijas, I-button, cyclotest u.c. un grib modernos mērīšanas veidus apvienot ar individuālajām zināšanām par savu ciklu. ATCERIES! Ne viena aplikācija vai mērierīce nevar droši prognozēt tavu auglīgo laiku, ja tu to neapvieno ar savām zināšanām par savu individuālo ciklu!
 • šis on-line seminārs ir paredzēts ģimenēm un pāriem, kuri ir ilgstošās un stabilās attiecībās, jo šīs metodes veiksmīgas īstenošana dzīvē ir atkarīga no pāra komunikācijas un gatavības pievērst uzmanību savam un, īpaši, sievietes ķermenim, kurā abas puses uzņemas atbildību par savu rīcību.
 • (ja tevi interesē, kā ar zināšanām par ciklu veiksmīgāk plānot bērniņa ieņemšanu un grūtniecību, tad tev piemērota ir otra programma Auglības spēks, kas vērsta uz dabīgās auglības stiprināšanu un auglīgā laika noteikšanu un izmantošanu savā ciklā , lai paliktu stāvoklī).

                                                                                 REĢISTRĒTIES ON-LINE SEMINĀRAM                                                                            

Laikā, kad mediji, televīzijas, sociālie tīkli ziņo par nelabvēlīgām un pat letālām sekām no īpaši 3. un 4. paaudzes hormonālās kontracepcijas, kā arī aizdomām par hormonālās kontracepcijas izraisītiem dzemdes audzējiem vai krūts audzējiem ilgstošas hormonālās kontracepcijas rezultātā, dabīgā auglības kontroles metode iegūst jaunu nozīmi.

Attīstot spēju, atpazīt ķermenī pazīmes, kas signalizē par ovulāciju, sieviete var gan veiksmīgāk plānot bērniņa ieņemšanu, gan dabīgā ceļā izvairīties no grūtniecības. Pie pareizas šīs metodes pielietošanas perla indekss Sensiplan metodei ir pat augstāks par hormonālās kontracepcijas rādītājiem, un tas nerada blaknes sievietes veselībai.

Visā pasaulē sievietes, kurām ir svarīga sava veselība, atsakās lietot hormonālos preperātus, un izrādās, ka ir veidi, kā izsargāties no grūtniecības, neiejaucoties mākslīgi ķermeņa vissmalkākajā sistēmā.

Patīkamā ziņa ir tā, ka dabīgais izsargāšanās veids bieži ir tikpat efektīvs un pat efektīvāks kā hormonālās kontracepcijas preperāti un spirāles. Kāpēc mēs par to nezinām? Varbūt tāpēc, ka cilvēkiem, kas tev bija blakām laikā, kad tu sāki par šīm lietām interesēties, šī informācija nebija  pieejama.

Tikai apmēram vienu nedēļu cikla laikā sieviete ir auglīga. Vai tiešām dēļ šīs vienas nedēļas ir vērts noslogot savu ķermeni ar sintētiskām vielām vairāku gadu garumā, tādējādi atslēdzot dabīgās norises savā ķermenī? Ar katru dienu, kurā sieviete paņem kārtējo hormonālo pretapaugļošanās tableti, viņa stiprina savas bailes par palikšanu stāvoklī, kā arī vienpersoniski nes atbildības nastu, atstājot vīrieti pasīva dzimumakta lietotāja statusā, stiprinot sabiedrībā ierasto domāšanas veidu, ka tikai sieviete ir atbildīga par savu auglību.

Mūsdienās bieži vien saglabāt auglību ir lielāka problēma nekā to ierobežot.  Sievietes gadiem lieto hormonālos preperātus, izsargājoties, bet, iespējams,  ovulācija jau nemaz vairs nenotiek. 

Izvēloties dabīgo kontracepcijas ceļu, ir svarīgi izprast procesus, kas regulāri notiek mēneša laikā sievietes ķermenī. Sievietei, izzinot sava ķermeņa signālus, par to vairāk uzzina arī sievietes partneris, un šāda izpratne stiprina savstarpējās attiecības.

Tomēr atceris, 100% droša nav neviena kontracepcijas metode, ja par drošības faktori izvēlas grūtniecības iestāšanos. Drošības faktoram ir jāieņem jauna vieta mūsu apziņā un tai jāiet roku rokā ar izpratni par drošu kontracepciju sievietes veselībai un nākamajiem bērniem. Sensiplan metodei nav negatīvas ietekmes uz sievietes veselību, jo tā balstīta uz sava ķermeņa pazīmju vērošanu nevis iejaukšanos tajās.

Apmācības laikā mēs kopā apgūstam simptotermālo dabīgo ģimenes plānošanas metodi - SENSIPLAN. Sensiplan metode nu jau 30 gadus iet rokā kopā ar sieviešu ciklu izvērtējumiem un pētījumiem Diseldorfas universitātes klīnikā augsti kvalificētu speciālistu vadībā. Šo darbu par ieguldījumu sabiedrības veselības labā ir atzīmējusi arī Vācijas veselības ministrija, kā arī pēc šīs ministrijas pasūtījuma tika veikti pētījumi, kas apliecina šīs metodes uzticamību. Sensiplan iesaka ginekologi Eiropā un nu jau arī Amerikā. Pagājušā gadā speciālistu apmācība ir notikusi arī mūsu kaimiņvalstī Lietuvā.

Šīs metodes apgūšana ir ne tikai gudra izsargāšanās, bet arī sievietes ķermeņa likumsakarību iepazīšana. Tas stiprina sievietes iekšējo intuīciju un izpratni par reproduktīvo veselību, stiprina attiecības pāra starpā, jo ārī vīrietis uzzina daudz vairāk par sieviete ķermeni, kā arī pāris bez bailēm var izbaudīt dabīgu intīmo tuvību cikla neauglīgajā laikā, nenodarot pāri sievietes veselībai.

                                                               REĢISTRĒTIES ON-LINE SEMINĀRAM

Semināra saturs:

 • Auglības procesi vīrieša un sievietes ķermenī;
 • Izprast savu auglības ciklu - kas notiek cikla laikā sievietes ķermenī;
 • Simptotermālā metode,  bazālās temperatūras mērīšana; dzemdes kakla gļotu atpazīšana; izmaiņas dzemdes kaklā cikla laikā, to vērošana;
 • Auglīgo un neauglīgo dienu noteikšana;
 • Izsargāšanās auglīgo dienu laikā;
 • Ķermeņa vērošana un izmeklēšana, rezultātu pierakstīšana un to izvērtēšana;
 • Praktisks treniņš piezīmju veikšanai cikla lapā un vēlāk pēc izvēles mobilajā aplikācijā;
 • Kontracepcijas veidi, to drošība pēc perl indeksa un kā tie iespaido sievietes veselību un dzīves kvalitāti;
 • Sievietes hormonālais cikls dažādās dzīves fāzēs;
 • Mūsdienīgi veidi veikt cikla pierakstus digitālā formātā un kas jāievēro?
 • Trīs individuāli 45 minūši gari katras dalībnieces ciklu izvērtējumi kopā ar pasniedzēju.

BONUSI.

 • Piekļuve mācību materiāliem 3 mēnešus kopš kursa uzsākšanas brīža.
 • Rokasgrāmata ar kursa materiāliem un darba lapas lejupielādei pdf formātā.
 • Diskusiju, jautājumu un atbilžu audio ieraksti lejupielādei.
 • Katrai dalībniecei būs trīs 45 min. garas on-line konsultācija par savu 3 ciklu izvērtējumu pēc aizpildīta personīgā cikla un nākamajiem 3 cikliem zibkonsultācija 15 min garumā par to, vai cikls ir izvērtēts pareizi. Kopā sieviete aizpilda 6 ciklus ar pasniedzējas izvērtējumu. 
 • Izvēles opcija - piekļuve slēgtajai kursa Facebook grupai.

Kas tev būs nepieciešams apmācības laikā?

 • Termometrs - digitālais termometrs ar diviem cipariem aiz komata rīta bazālās temperatūras mērīšanai;
 • Dators un interneta pieslēgums;
 • Vēlme un motivācija pildīt prakstiskus uzdevumus 6 nedēļu garumā - pētīt sevi, veikt dažas izmaiņas ierastajā ikdienas rutīnā, veikt mērījumus, lai varētu veikt pierakstus ciklā un izvērtēt vismaz 3 ciklus ar pasniedzēju,izpildīt mājas darbus, lai stiprinātu spēju izvērtēt ciklu patstāvīgi
 • Laiks 2x nedēļā, ar iespēju noskatīties un noklausīties materiālus vēlāk, tev izdevīgā laikā. Tikšanās reizes notiek on-line 2x nedēļa: pirmā reize nedēļā ir mācību teorētiskā lekcija un praktiskais darbs mājās, otrā reize ir tikšanās on-line ar atbildēm uz jautājumiem, diskusijām un praktisko uzdevumu izvērtējumiem. Visi lekciju un on-line tikšanās ieraksti būs pieejami 3 mēnešus dalībnieku platformā.
 • Papildus jāieplāno laiks praktisko mājas darbu veikšanai apm. 5 min. katru dienu visas nedēļas un visa kursa garumā.

Ja dalībniece veic savus uzdevumus un neslinko, tad saņem 6 savu ciklu izvērtējumu kopā ar pasniedzēju un iegūst drošību savu ciklu izvērtējumā, lai vairs nav jāuztraucas, vai viss ir pareizi saprasts.

Semināru vada Jana Paegle (RADA), SENSIPLAN simptotermālās metodes un dabīgās ģimenes plānošanas konsultante, iegurņa pamatnes muskulatūras attīstīšanas programmas autore.

Ja esi gatava doties šajā ceļojumā, reģistrējies semināram.

Maksa par on-line semināru 179,00 EUR*.
*Apmaksā iekļautas 3  individuālas konsultācijas 45 minūšu garumā  un 3 papildu zibkonsultācijas 15 min. garumā  par aizpildītu ciklu.

ŠĪ PROGRAMMA TEV NEDERĒS, JA NEESI GATAVA UZŅEMTIES ATBILDĪBU PAR SAVU ĶERMENI.
ŠĪ PROGRAMMA IR CEĻŠ UZ TAVU MĒŖKI, KAS TEV JĀIET PAŠAI!

 • (ja tevi interesē, kā ar zināšanām par ciklu veiksmīgāk plānot bērniņa ieņemšanu un grūtniecību, tad tev piemērota ir otra programma Auglības spēks, kas vērsta uz dabīgās auglības stiprināšanu un auglīgā laika noteikšanu un izmantošanu savā ciklā, lai paliktu stāvoklī).


ATSAUKSMES:

Esmu atradusi fantastisku veidu, kā izsargāties no neplānotas grūtniecības visdabiskākajā un ķermenim saudzīgākaja veidā. Esmu iepazinusi un izpratusi norises savā ķermenī, uzzinājusi ļoti daudz jaunas informācijas par dzemdi, ovulāciju, auglīgo un neauglīgo laiku, un tādējādi atbrīvojusies no maldiem, nepamatota stresa un ieguvusi iespēju brīvi baudīt tuvību ar savu vīrieti.


    
©SIA APGADS RADA 2016 ®    

 .